Dodatkowa ochrona kaset bankomatowych

Opracowana specjalnie dla branży zabezpieczeń gotówki usługa trackingu umożliwia menedżerom ds. bezpieczeństwa, zespołom śledzącym i policji ciągłe monitorowanie lokalizacji aktywów o wysokiej wartości.

Cash Track

monitoring kaset bankomatowych

Wykorzystuje różne czujniki i monitoruje stan zasilania, dzięku czemu wykrywa próby włamania i  automatycznie powiadamia operatora bankomatu lub lokalne organy ścigania. właściciela banknotów. 

Crime Tag

znacznik DNA

Mikrocząsteczki DNA opracowane specjalnie dla obrotu gotówkowego. Może być on dodany do barwnika znakującego banknoty. Jest nie widoczny, nie toksyczny i pozwala identyfikować właściciela banknotów. 

Core

zapobieganie wysadzaniu bankomatów

Niezależny moduł CORE w momencie wykrycia pompowania gazu wybuchowego do bankomatu, natychmiast uwalnia bezpieczny i skuteczny środek tłumiący, który zapobiega wysadzeniu bankomatu. Po zintegrowaniu z systemem alarmowym moduł powiadamia odpowiednie służby. Moduł jest nie wykrywalny przez intruza z zewnątrz.

Crash Label

etykiety wstrząsowe

Wskaźnik aktywuje się po wstrząsie kasety bankomatowej (uderzeniu, upuszczeniu, upadku), barwiąc się na czerwono. Procesu zabarwienia nie da się odwrócić co wskazuje nieodpowiednie traktowanie kasety i w efekcie jej szybsze zniszczenie.

Sam efekt psychologiczny sprawia, że ilość uszkodzeń może spaść nawet o 50%, gdy wskaźnik wstrząsowy jest zaaplikowany.

Napisz jeśli masz pytania

    Napisz jeśli masz pytania