Systemy chroniące kasety bankomatowe

Złodzieje postrzegają bankomaty jako łatwy cel zapewniający wysokie łupy. Wysadzanie bankomatów czy próby ich wyrywania są na porządku dziennym. Aktualnie inteligentne systemy barwiące chronią gotówkę w bankomatach przed atakami w ponad 50 krajach na całym świecie.

a2m

system barwiący do kaset bankomatowych

Nawet jeśli złodziej włamie się do bankomatu kaseta barwiąc banknoty pozbawi go oczekiwanego łupu. Istnieje możliwość przystosowania każdej standardowej kasety  do systemu barwiącego, wykorzystującego specjalny barwnik do niszczenia skradzionych banknotów co zapobiegania przestępczości.

Core

zapobieganie wysadzaniu bankomatów

Niezależny moduł CORE w momencie wykrycia pompowania gazu wybuchowego do bankomatu, natychmiast uwalnia bezpieczny i skuteczny środek tłumiący, który zapobiega wysadzeniu bankomatu. Po zintegrowaniu z systemem alarmowym moduł powiadamia odpowiednie służby. Moduł jest nie wykrywalny przez intruza z zewnątrz.

Walizka

iBox a2m

dodatkowa ochrona kasety bankomatowej

Walizka iBox a2m do transportu kaset barwiących stanowi dodatkową ochronę. W przypadku wykrycia ataku komunikuje się i aktywuje system, trwale barwiąc banknoty.

System CASH TRACK wykorzystuje różne czujniki i monitoruje stan zasilania, dzięku czemu wykrywa próby włamania i  automatycznie powiadamia operatora bankomatu lub lokalne organy ścigania.

Napisz jeśli masz pytania