Ochrona gotówki dla detalistów

Inteligentna kaseta do wpłat, która chroni gotówkę w punkcie sprzedaży i podczas całego cyklu obsługi gotówki. Zatwierdzona przez OEM, jest dodatkiem do gamy akceptorów banknotów MEI SC.

Inteligentna ochrona gotówki

Kaseta jest kompatybilna z większością detalicznych systemów obsługi gotówki, odstrasza złodziei i zapobiega oszustwom wewnętrznym. Kompaktowy rozmiar kasety barwiącej pozwala zaoszczędzić miejsce w kasach i punktach sprzedaży. Skuteczna technologia barwienia atramentem chroni gotówkę na każdym etapie procesu obsługi.

Wszechstronność

Kasetę barwiącą można sparować z dowolnym modelem uzupełniania gotówki w handlu detalicznym. To inteligentne rozwiązanie chroni gotówkę zarówno w punkcie sprzedaży, jak i w tranzycie. W celu zwiększenia bezpieczeństwa kasety barwiącej można ją transportować w pojemniku na kasety. Sprawdź rozwiazanie oferujące dodatkową ochronę.

Nie zmniejsza pojemności

Konstrukcja systemu barwiącego zapewnia skuteczną ochronę gotówki bez zmniejszania pojemności kasety na gotówkę MEI SCL. Nie ma to wpływu na standardową pojemność 1200 banknotów.

Inteligentne monitorowanie gotówki

r2m można połączyć przez sieć z istniejącymi systemami monitorowania gotówki w celu zwiększenia bezpieczeństwa i kontroli zarządzania.

Kompletne rozwiązanie zabezpieczające obsługę gotówki

Elastyczny r2m oferuje kompletne rozwiązanie do bezpiecznej obsługi gotówki. Jeden z klientów Spinnaker oferuje detaliczny pakiet zabezpieczeń gotówki za stałą miesięczną opłatę. Obejmuje to oprogramowanie do zarządzania gotówką, akceptory banknotów MEI i urządzenia r2m.

Ochrona gotówki zatwierdzona przez CPI

Oferujemy inteligentną kasetę SCL na rynku wtórnym z oficjalnym certyfikatem CPI.

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz poznać szczegóły

Nasi doradcy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu