Walizka

iBox RDS

odbiór gotówki z wielu punktów

Walizka iBox RDS z inteligentnym systemem barwiącym banknoty umożliwia odbiory gotówki z wielu punktów. Konwojenci wysiadają z auta np. pod centrum handlowym i pobierają utargi z kolejnych sklepów do tej samej walizki bez konieczności powrotu do bankowozu.

Dodatkową rolą jaką może pełnić waliza jest stosowanie jej jako podręcznego sejfu, który zabezpiecza gotówkę w punkcie detalicznym do czasu odbioru przez konwojentów.

Odbieranie utargów z wielu miejsc

Oszczędzaj czas i pieniądze, używając tylko jednej walizki, aby dokonywać wielu odbiorów gotówki w sąsiednich sklepach lub centrach handlowych. Konwojenci nie muszą wracać do pojazdów po każdym odbiorze. Zebrana gotówka jest przez cały czas bezpieczna.

Ograniczenie strat

Używanie walizki iBox RDS jako podręcznego sejfu zabezpieczającego, zapobiega kradzieżą gotówki i oszustwom wewnętrznym. Gotówka jest deponowana w walizce barwiącej, do której nie ma dostępu personel. Zapełnioną walizkę odbiera konwojent i wymienia na nową.

Wykorzystanie pojazdów nieopancerzonych

Zastosowanie walizki iBox RDS obniża koszty operacyjne inkasa. Firma konwojująca jest automatycznie powiadamiana o zapełnieniu walizki i koniecznym podjeździe. Dzięki systemowi barwiącemu pojazd może być nieopancerzony, konwojenci mogą pozostawić w aucie walizkę z gotówka bez dodatkowego nadzoru, podczas gdy odbierają utarg w innym miejscu. 

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz poznać szczegóły

Nasi doradcy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu